298410833 5518532264902507 2741993401308655513 n

O víkendu se odjel třetí podnik v pořadí celého seriálu endurospritnu Adrenalin-oil MMČR a PČR Brodeslavy 13.-.14.8.2022. V pátek již tradičně proběhlo procházení testů, které se nacházely nedaleko depa, technická a administrastivní přejímka. V sobotu od 7:30 předávali jezdci MMČR motocykly do uzavřeného parkoviště a v 8:00 proběhla rozprava s jezdci. V 8:30 se první závodníci MMČR postavili na start a pustili se do prvního kola na které měli 28minut a museli absolvovat celkem 7 kol. Do cíle dojeli první jezdci před 12h. Od 12h přišel na řadu velmi oblíbeny Přípravný podnik dětí a ve 12:30 startoval Přebor ČR, který už měl na kolo 40min a také z důvodu velké účasti jezdců, kol se jelo 6. Jediné co jezdce potrápilo byl prach a teplo. Jinak byla trať pod vedením zkušeného pořadatele KP enduro klub skvěle připravena. Kolo obsahovalo krátký přejezd na endurotest následně delší přejezd na cross test a do cíle. Stejně tak bylo zajištěno perfektní zázemí a výborný catering.

Nejrychlejším jezdcem absolutně se stal Kryštof Kouble, Matěj Škuta a Zdeněk Pitel.

Nejrychlejší juinor absolutně - Matěj Škuta, Zdeněk Pitel a Jaroslav Kalný

V jednolivých kategoriích

MMČR E1 - Zdeněk Pitel, Ondřej Havrda, Yanik Spachmuller

MMČR E2 - Kryštof Kouble, Matěj Škuta, Jakub Hroneš

MMČR E3 - Jaroslav Kalný, Robert Friedrich, Eduard Vyšanský

V Brodeslavech se také konala historicky první soutěž v pomalé jízdě "Slow Ride Constest 2022" a to v sobotu ve 20h.