104643703 3159991550756602 2628324863503530171 n

O uplynulém víkendu 20.-21.6.2020 pokračoval druhý podnik celého seriálu endurosprintu CLASSIC Adrenalin – oil MMČR a PČR v Drmoulu v areálu Motokros na Cechu. V pátek již tradičně jezdci procházeli trať a již po projití tratě bylo všem jasné, že půjde o velmi dobře připravenou trať, kdy endurotest byl dlouhý a poctivý a cross test na místní motokrosové trati. V podvečer proběhly administrativní a technické přejímky. Všichni si přáli, hlavně aby nepršelo, protože trať byla ideální. Bohužel přání se nesplnilo a v noci dost vydatně pršelo, ale ráno déšť ustal a již celý víkend nepršelo. V sobotu v 9:00 se na start postavil mistrák, který jel 7 kol. Trať po dvou kolech začala osychat a do konce dopoledního závodu již panovaly ideální podmínky a časy se zrychlovaly. Ve 12:15 proběhl přípravný podnik dětí, který bohužel musel být zkrácený, protože přeci jen pro malá kola dětských motorek byla trať náročná. Ve 13h nastoupil Přebor, který jel kol 6, přebor již měl trať oschlou. V neděli se pořadí obrátilo v 9h nastoupil přebor a ve 13h mistrák.