ISDE2016Pátý den se jel nový okruh, ale byl hodně náročný a většina jezdů už cítila opravdu velkou únovu a byli rádi, že tento den zdárně dokončili. Zuzana Nováčková - 5. den "s://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png");  Máme za sebou poslední den endura. Start 8:53, cíl16:17. Dnes už jsem pociťovala únavu, ale hlavně brnění v levé ruce, které mi neumožňovlao pořádně jet. Byla jsem ráda, že jsem se vůbec mohla držet řídítka. Přejezdy naštěstí nebyly zas až tak náročné jako včera, tak jsem i dnes zvládla dojet do cíle bez penalizace! Mám z toho ohromnou radost, to nejtěžší je již za námi a zítra nás čeká již jen zaverecny motokros"

Závěrečný motokros byl nakonec v areálu kartingové dráhy, kvůli problémům s povolením. Jelo se standardně od clubových týmů podle tříd až po světové trofeje.

České klubové týmy skončily v celkovém hodnocení

KBS Team CZ - Patrik Markvart, Adolf Živný a Jakub Hroneš na 5. místě, KBS team se také umístil v soutěži Motorex na 1. místě