74918014 3050103755005691 6316905085683105792 oDnes se jel stejný okruh. Od startu pršelo a první kolo bylo hodně náročné, bláto, mokro a nahoře v horách velká zima. Všechny tři české týmy dojely do cíle v pořádku. KBS team CZ zůstává na 5. místě, Motosport Bozkov se posunul na 13. místo a Motokrosovaskola CZ se posunula na místo 30. Patrik Markvart se posonul na 6. místo celkově v klubové soutěži a drží 5. místo C2, Jiří Hádek 15. celkově a 4. v C3, Adolf Živný 21. a 13. v C3.

@patrik.markvart
4. Den
Dnes to nebyl lehký den, opět do hor, mlhy a deště. Byla velká zima a každý jsme si sáhli na dno! První kolo bylo náročné, nejen na počasí, ale hlavně na trať a testy. Sanitky a helikoptéra se nezastavili, bylo dost zraněných. Když jsme přijížděl před enduro test, tak bylo hodně jezdcú vedle testu, byla tam jedna závodnice a motorka na ..., nebylo to příjemné, kor když sanitka zhruba 100m od pádu havarovala na střechu. Mně se jelo dobře, zajel jsem i druhý absolutní čas za mistrem světa Antonie Meem. Pohyboval jsem se na 5. místě, ale na dlouhém testu, kde se jede dost rychle jsem udělal pár chyb a top5 mi utekla o pouhé 4s. Nakonec jsem dojel na 6.místě. Jsem velice spokojen. Zítra nás čeká nový dlouhý a opět náročný den, únava jde znát, ale jsme připraveni na boj. V týmech držíme 5.místo!!!