307955745 516230373836647 2167273045770769568 n

Uplynulý víkend 24.-25.9.2022 se uskutečnil předposlední endurosprint letošní sezony a to ve Mšeně, pod taktovkou enduro klubu Mšeno. Zázemí celého podniku byla na plochodrážním stadionu ve Mšeně, kde je veškeré zázemí včetně restaurace. Již tradičně se v pátek začalo zaplňovat depo a jezdci si procházeli testy, hned u depa byl cross test a nedaleko enduro test. Mezi testy byl delší přejezd. V sobotu ráno proběhla rozprava a již v 8:30 se postavil na start MMČR podle absolutního pořadí. Hned po startu se vydali jezdci na přejezd na enduro test a následně se přejezdem vraceli na cross test. Panovali ideální podmínky, ani prach ani bláto a celá trať byla spíš technická. Po poledni přišel na řadu Přípravný podnik dětí a v 13:30 přebor ČR. Mistrák jel kol 6 na kolo 40min a přebor kol 5 a 50min na kolo. V neděli se pořadí obrátilo a první v 8:30 šel na start přebor a po poledni mistrák.