Vytisknout
Zobrazení: 2095
P 20170923 145314V areálu dílen Střední školy automobilní v Ústí nad Orlicí se uskutečnil 19. ročník Ústeckého autosalonu. Každý ročník této akce je věnován automobilům a dopravnímu průmyslu.
Na pozvání do Ústí přijel bývalý reprezentant a současný manažer české reprezentace Jiří Pošík a dva jezdci letošního Juniorského Trophy týmu ze Šestidenní, která se konala ve Francii, a to Jiří Hádek a Robert Friedrich.
Jezdci přivezli své motocykly, které zde byly vystaveny a mohli je tak shlédnout návštěvníci autosalonu. 
V koutku endura byly vystaveny různé značky motocyklů např. motocykl Jawa 175 soutěžní speciál z roku 1976, motocykl ČZ z roku 1973 a KTM GS Enduro sport z roku 1986 a další. 
Dalším zpestřením tohoto koutku byla ukázka dobového oblečení ze sedmdesátých let, ve kterém jezdci dřívější Československé reprezentace soutěžili a současného oblečení.
Návštěvníci tak mohli porovnat v čem se jezdilo dříve a nyní.
Od ranních hodin probíhala soutěž o reprezentační dres z letošní Šestidenní. 
Mezi tím probíhala prezentace a autogramiáda českých juniorských reprezentantů. 
V odpoledních hodinách proběhla beseda s jezdci a manažerem českého týmu, kteří odpovídali na otázky týkající se českého endura a Šestidenní. Závěrem pak byl vylosován výherce nebo spíše výherkyně Šárka Čepičková, která si odnesla podepsaný dres od obou členů juniorského Trophy týmu.
 
FOTO
Ještě nemáš účet? Registruj se!

Přihlásit se ke svému účtu