thumbnail Plakát endurosprint 2021V návaznosti na Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky ze dne 6. dubna 2021 o omezení obchodu a služeb dle článku 16. lze požádat o stanovení závazných hygienicko-epidemiologických podmínek pro konání hromadných akcí, významných sportovních utkání nebo soutěží jinak zakázaných podle tohoto mimořádného opatření, při jejichž dodržení je dovoleno je z důvodů zřetele hodných v důležitém státním zájmu nebo významnosti konat.
Generálním sekretářem Autoklubu ČR Mgr. Tomášem Kuncem byla zaslána žádost na Národní sportovní agenturu o povolení hromadných sportovních akcí Mezinárodního mistrovství ČR 2021.
Žádost na NSA se týká těchto podniků:
15. - 16. 5. Drmoul/Trstěnice
29. - 30. 5. Uhlířské Janovice/Chmeliště
12. - 13. 6. Úterý
Žádost bude předložena předsedovi NSA k vydání doporučujícího stanoviska a v případě jeho vydání bude žádost předána Ministerstvu zdravotnictví k posouzení.
Pro ujištění o bezpečnosti uvádíme, jaká hygienicko-epidemiologická opatření budou na akci dodržována. Aktuální opatření pří pořádání sportovních podniků – COVID 19 najdete na: viz příloha
Attachments:
FileFile size
Download this file (COVID_opatreni_21.pdf)COVID_opatreni_21.pdf426 kB