UJ 2021Zvláštní ustanovení - startovní listina - Sefl reporting formulář/čestné prohlášení - závazné hygienicko-protiepidemické podmínky 

On-line přihlašování bude možné do čtvrtka 27.5.21 - 18h, následně na míště u přejímky. 

Více ZDE

 
DŮRAZNĚ žádáme aby startovní číslo, třída a veškeré informace odpovídaly platené nominační listině pro rok 2021!!! NOMINAČNÍ LISTINA ZDE - PLATÍ PRO LICENCE
 
Stejně tak se i letos pojede Přípravný podnik dětí při celém seriálu endurosprintu. Více informací ohledně podniku ZDE
 
Předání pohárů za sezonu 2020 proběhne v Uhlířských Janovicích 29.-30.5.2021.
 
Drmoul plakát 22Na první endurosprint sezony  Classic Adrenalin-oil MMČR a PČR do Trstěnic byla udělena výjimka Ministerstva zdravotnictví a může se startovat.
 
Přihlašovat se již nemusíte znovu, platí přihlášení na původní závod, on-line přihlašování je do čtvrtka  20.5.2021 - 18h,  následně na místě u přejímky.
 
Zvláštní ustanovení - startovní listina - covid opatření - Závazně hygienicko protiepidemické podmínky - self reporting formulář ZDE
 
Po dohodě s ředitelem závodu budou uznány antigenní testy, ne starší 72 hodin a bude nutné mít vyplněné čestné prohlášení/self reporting formulář bez kterého nebude umožněn VSTUP do areálu. 
 
BEZLICENČNÍ jezdci se přihlašují přímo u pořadatele na místě
Registrace pro nové licenční jezdce na www.czechenduro.cz byla plně obnovena.
 
DŮRAZNĚ žádáme aby startovní číslo, třída a veškeré informace odpovídali platené nominační listině pro rok 2021!!! NOMINAČNÍ LISTINA ZDE - PLATÍ PRO LICENCE
 
Stejně tak se i letos pojede Přípravný podnik dětí při celém seriálu endurosprintu. Více informací ohledně podniku ZDE
 
Předání pohárů za sezonu 2020 proběhne na dalším endurosprintu a to v Uhlířských Janovicích 29.-30.5.2021.
 
 

prihlaseni na zavodSpuštěno přihlašování na enduro & endurosprint 2021. On-line přihlášky se vám zobrazí po přihlášení přes Login.

Pro správné přihlášení na jednotlivé závody je NUTNÉ aktualizovat údaje ve vašem profilu jezdce oproti loňské sezoně - tzn. pokud došlo ke změně startovního čísla, třídy, týmu, motocyklu! Podle těchto informací je on-line vyplněna přihláška na závody.   

Je nutné aby startovní číslo, třída a veškeré informace odpovídali platné nominační listině na www.startovnicislo.cz, kde je nutné si dané startovní číslo registrovat. 

deti21I letos při endurosprintu startuje Přípravný podnik dětí a první podnik se pojede příští sobotu 22.5.2021 v Trstěnicích. Rádi přivítáme ty nejmenší závodníky, kteří si chtěji vyzkoušet jízdu v terénu pod dohledem těch nejzkušenějších jezdců. Startovné je zdarma a děti se přihlašují přímo na místě u přejímky. Jezdí se dvě 10-ti minutové rozjíždky na připravené trati přimo pro děti. 

Více info z minulých ročníků ZDE

Těšíme se na vás!

Drmoul plakát31190Vyjádření pořadatele a ředitele závodu ZDE

 

 

 

 

 

 

Drmoul plakát stránka00131191