Kozojedy 2021Zvláštní ustanovení - startovní listina (MMČR a PČR/Czech Championship) - 

Jezdci se přihlašují elektronicky přes web www.czechenduro.cz dle vypsaných tříd nejpozději do 1.8.2021. PŘIHLÁŠENÍ JE ZÁVAZNÉ! 

Je nutné vyplnit veškeré údaje v profilu na czechenduro.cz, tak aby byla správně vyplněná přihláška u přejímky a především aby STARTOVNÍ ČÍSLO ODPOVÍDALO VYPSANÉ TŘÍDĚ viz nominační listiny

Kdo z českých jezdců je přihlášený do Mistrovství Evropy není již potřeba se registrovat přes Czechenduro.cz zároveň do MMČR/PČR (body z ME se budou automaticky počítat i do MMČR/PČR) PROSÍME ty, kteří již tak učinili, ať se odhlásí přes profil případně kontaktují info@czechenduro, uvolní se tak místo případně pro další zájemce. 

V případě naplnění maximálního počtu startujících bude elektronické přihlášení ukončeno dříve. Přihlášky musí odpovídat oficiálnímu vzoru.

MAXIMÁLNÍ POČET STARTUJÍCÍCH – 100 jezdců

85 ccm / není vypsána/

ŽENY – není vypsána

PŘEBOR C – není vypsán (jezdci, kteří se přihlásili na soutěž již dříve do kategorie PČR C byli vymazáni)

ADMINISTRATIVNÍ A TECHNICKÁ PŘEJÍMKA - Dne 6. 8. 2021 od 16:00 do 18:00 hodin !!!!! Čas nutno dodržet z důvodu časového harmonogramu European Championships – FIM Europe Cup !!!!!

 

Cena pro vítěze kategorie PČR E1 je poukaz na přilbu SHOCK REPLICA DAKAR

lazer poukaz

 

Více ZDE

 

ISDE 2021 nominace

69C9C45D F972 4C1C 8E2E C2AEDCE176BAhttps://www.endurogp.com/2021-gp-of-estonia/

enduro GP21 ItalyO víkendu 25.-27.6.2021 pokračuje další podnik Mistrovství světa v enduru v Itálii, kterého se účastní člen ACCR Czech Talent Teamu a Dukly Praha Kryštof Kouble.

https://www.endurogp.com/

on-line výsledky

https://www.endurogp.com/2021-results/

pro aktuální informace sledujte také náš