ME enduro plagat Gelnica 2017

O víkendu 13.-15. října 2017 se jede závěrečný podnik Mistrovství Evropy v enduru na Slovensku v Gelnici, kde se v roce 2015 jela také šestidenní.  Finální soutěž se jede jako třídenní, ve čtvrtek proběhnou administrativní a technické přejímky a samotný závod odstartuje již v pátek 13.10. v 8h ráno, stejně tak v sobotu a v neděli bude na programu závěrečný motorkos. Na jezdce čeká v pátek a v sobotu okruh o délce 72 km, který bude obsahovat 3 měřené testy, Extreme test, Cross test, Enduro test a 2 časové kontroly. 

Závěrečného podniku se bude účastnit i česká reprezentace a poměří zde síly i v soutěži národů. Nejlépe z našich si stojí Kryštof Kouble, který je na průběžném druhém místě ve třídě Junior E1, dále budeme mít i silné zastoupení ve všech třídách, startovat bude i Jaromír Romančík, Adolf Živný, Robert Friedrich, Marek Borák a další, kompletní startovní listina.

Kompletní startovní listina </p> <p> </p> <p><a href="index.php/reprezentace/me-enduro/1918-me-enduro-slovensko-13-15-10-2017-startovni-listina" target="_blank">ZDE

vše k ME enduro