Příští rok se ISDE vrátí do Argentiny, což je teprve podruhé, co tato historická událost navštívila tuto jihoamerickou zemi, přičemž první návštěva byla v roce 2014, kdy se enduro svět sjel do San Juan na památný ročník 6DAYS. David Eli – ředitel +Eventos byl u kormidla před osmi lety, a proto má předchozí zkušenosti s pořádáním úspěšné ISDE vedle dalších významných akcí, jako je MXGP Patagonie a Desafio Ruta 40 – Cross-Country Rally, všechny pořádané v Argentina. Podrobnosti týkající se data/místa budou zveřejněny během letošního ISDE ve Francii.
O rok později, v roce 2024, se FIM International Six Days of Enduro popáté vrátí do Španělska, přičemž tato země bohatá na enduro již dříve tento podnik hostila v roce 1970 – El Escorial, 1985 – Alp, 2000 – Granada a 2016 – Navarra. Naposledy, když se 6DAYS konalo ve Španělsku v roce 2016, znamenalo to také první ročník FIM Enduro Vintage Trophy, který se konal během posledních tří dnů soutěže v té době, přičemž moderní i historická událost přitahovala vysokou úroveň. záznamů. Jako již tradičně budou všechny podrobnosti o této události zveřejněny během ISDE 2023.
Po pandemii a více než sto let od konání prvního ISDE ve Velké Británii potvrzení dalších dvou ročníků 6DAYS v této rané fázi potvrzuje, že tato událost zůstává jednou z nejdůležitějších off-road soutěží pro národní federace a národní federace. motocyklový průmysl. Navíc, s cestováním, které se nyní vrací k normálu, návrat ISDE do Argentiny v příštím roce potvrzuje, že jde i nadále o skutečnou globální soutěž s plánem každé tři nebo čtyři roky navštívit další zámořské země, aby pomohly s rozvojem důležitých trhů. enduro.
Jsme potěšeni, že můžeme potvrdit další dvě hostitelské země Jorge Viegas – prezident FIM řekl: „Zájem o uspořádání 6DAYS po pandemii je silný a zdravý a umožní nám vrátit se k našemu plánu převést tuto dlouhodobou soutěž na novou úroveň. a zavedených zemích po celém světě, aby mohla hrát svou roli v rostoucích nových enduro trzích. Další tři ročníky ISDE ve Francii, Argentině a Španělsku skutečně upevní obrovský význam této události v mezinárodním offroadovém kalendáři jako jedné z největších a nejvýznamnějších každoročních událostí.“

PHOTO 2022 06 10 07 37 06

stáhnout 1