Vytisknout

 

1010239 630074383688908 689487652 n

Patrik Markvart je letos určitě naším nejlepším enduro jezdcem. Vyhrává všechny domácí závody jak ve své třídě (MČR E1), tak i celkově.  Na Mistrovství evropy v enduru je celkově na 3. místě v kategorii Junior 20.  Již za dva měsíce můžeme vidět všechny naše jezdce na třetím podniku v pořadí Mistrovství evropy v Uhlířských Janovicích.

1. Líbil se ti druhý podnik ve Francii? Jaká byla trať, testy, organizace ?

Druhý podnik ve Francii byl velice pěkný, čekalo se, že ve Francii budou těžké a velice technické testy, které já mám raději než nějaké rychlostní testy. Trať byla pořád průjezdná, pořadatelé udělali velký kus práce, každé kolo se trať měnila, když byl někde nějaký zásadní problém. Dokonce i Enduro test, který se v druhém kole měřil a nikdo nevěděl kam má jet, a přesto v každé zatáčce stál někdo kdo ukázal. Organizace byla až nad očekávání dobrá.

2. Druhé místo v neděli, celkově 3., určitě spokojenost, kolik chybí na prvního?

Snažil jsem se dokončit závod na bedně, ale hlavně jsem chtěl být mezi třemi nejlepšími, abych mohl startovat v Janovicích v první minutě. Na první příčku chybí 13 bodů, což už je poměrně dost, ale může se stát cokoliv a všechno se změní.

3. Myslíš, že na příští evropě v Janovicích, na domácí trati by se mohlo zadařit?

Kdo by nechtěl na svém podkladu zajet nejlepší výsledek. Trať by měla být částečně stejná, jen menší změny, v Janovicích to velice dobře znám, pojedu tam už 4. enduro, tak zástupci České republiky mají menší výhodu.

Určitě v Janovicích bych chtěl dosáhnout příček nejvyšších. Uděláme pro to maximum, jak já, tak můj team SOLARCO Czech Enduro Junior team Kolín.

Těším se v Janovicích.

Dekuji Patrik

Ještě nemáš účet? Registruj se!

Přihlásit se ke svému účtu