1381935 515361411886309 265740453 n1.10.2013 - Dobrý den, celé startovní pole má za sebou druhý den. Okruh měřil 231 km s šesti měřenými testy. Celá trať včetně rychlostních zkoušek byla stejná jako první den. Český juniorský tým zůstává průběžně na 9.místě. Po včerejším nebezpečném pádu Patrika Markvarta, který dnes nastoupil ještě ne zcela doléčen, potkalo naše družstvo vážná ztráta. Ze soutěže odstoupil dosud dobře jedoucí nováček týmu Jan Balaš. Na třetí rychlostní zkoušce si vážně poškodil vazy v pravém koleni a musel odstoupit ze soutěže. Takže náš tým bude bojovat o nejlepší umístění už pouze ve třech. Zítra jezdce čeká třetí den, který se jede v opačném směru a s novou rychlostní zkouškou. Jezdci se nechtějí spokojit s devátým místě, pokusí se zaútočit a snížit ztrátu v celkovém pořadí a posunout se o stupínky výš.
Ze Sardinie manažer týmu Jiří Pošík