isde2013 online

 

 

 

 

 1. den

2. den 

celkově

po 2. dni 

3. den 

 celkově

po 3. dni

4. den

celkově

po 4. dni  

5. den 

 celkově po 5. dni

 6. den

 celkově po 6. dni

 

startovní

číslo

Junior Trophy

Team (JWT)

 

9.

celkový čas

02:42:52.00

ztráta na 1.

06:53:49

ztráta na 8. 02:03:67

10. 

 

 9.

celkový čas

5:31:28:29

ztráta na1. Francii

16:06.67

ztráta na 8.

3:51            

 

 8.

9.

celkový čas 

8:09:48:46

ztráta na 1.

22:58.44

ztráta na 8.

4:00

 8.

 

 9. celkový čas 10:44:49

ztráta na 1. 30:21:66

ztráta na 8.

1:08

 

 8.

 

2:37:46.84

 

 8.

 

celkový čas

 

13:59.25

 

dnešní čas

 

36:49.77

 116 MARKVART Patrik  E1   44. 28. 33.  22.  29. 28.  27.  21.  26.  22.

 27.

  

zlatá medaile

 117  HELMICH Ondrej E1   24. 25. 23.  20.   23.  26.  23.  23.  22.  18.

 23.

  

zlatá

  

medaile

 118  ENGEL Milan E2   38. 33.  36. 31.   35.  32.  34.  28.  32.  28.

 29.

  

zlatá

  

medaile

 119  BALAS Jan E3   17.   nedokončil                
   umístění ve třídách je WT a JWT dohromady                        
                           
startovní číslo KLUBOVÉ TÝMY    1. den 2. den  celkově   3. den celkově  4. den   celkově 5. den   celkově  6. den  celkově
 

ENC RACING CZ 

   19. 15.  17.    13.    60.    73.   82. 
424 HORÁK Jakub C3   8.    8.  9.  8.  10.  8.        8.
524 KLIMES Lubos C1  44.    47.  39.  38.  36.  38.        42.
624 CADEK David C2  26.    19.  17.  15.  nedokončil          
  ENC RACING CZ JUNIOR    48.  53.  50.    46.    47.    53.    52.
464  KUCERA Lukáš C3   24.    24.  24.  24.  33.  25.       24. 
564 HOLUB David C1  109.    116.  118.  110.  123.  112.        114.
664   HRONES Jakub C1  40.    38.  32.  32.  32.  33.       30. 
  HUSQVARNA GOTTBROS TEAM    47.  51.  48.    45.    42.    42.    43.
 487  CEAZAR Karel C1  84.    82.  79.  79.  82.  77.       79. 
 587  GOTTVALD Martin C1  18.    17.  19.  16.  31.  20.        20.
 687  GROSEK Kamil C2   96.    101. 107.   106.  108.  100.        97.
  MOTOKLUB CHRASTAVA    24.    99.    100.    116.    112.    109.
 705  SEFR Jakub C2   15.    29.  14.  16.  132.  126.       120. 
 805  HUSEK Petr C2  23.    nedokončil                
 905  KUBIK Milan C3  31.    26.  18.  22.  18.  22.       22. 
 

MOTOSPORT BOZKOV

   42.  58.  103.   85.    68.    77.    84.
 721  BALATKA Jakub C1   57.    nedokončil  48.  130.  61.  119.       118. 
 821  HADEK Jiří C1  77.    61.  49.  54.  42.  51.       47. 
 921  HADEK Lukáš C2   60.    60.  37.  50.  30.  38.        
 

MOTOSPORT BOZKOV 2

 
   74.   62.     52.    48.    50.    51.
 734 KOUCKY Jakub  C1  88.    92.  85.  84.  90.  84.       80. 
 834  KUDRNAC Jan  C2  56.    48.  47.  45.  45.  44.        43.
 934  KURFIRT Milan  C3  83.    69.  50.  63.  60.  60.        65.
  UFO ZLATE HORY    117.  97.  95.    90.    82.    84.   79. 
 742  KORENEK Antonín C3  96.    89.  86.  84.  84.  82.        84.
 842  FISER Jan C3   63.    57.  52.  51.  56.  53.       52. 
 942  MIL Radovan C3  84.    75.  79.  74.  72.  71.        71.
  
 
 
repre