Tento víkend pokračoval další díl seriálu v Cross country v Radvanicích v Krkonoších. Již tradičně bylo depo v bývalém areálu dolu Kateřina. Nechyběly stánky s občerstvením, dostatečné množství záchodů a v sobotu večer i kulturní vyžití v podobě místní kapely.

V sobotu začínaly první čtyřkolky a v 13:30 Mezinárodní mistrovství ČR, které bylo kvalitně obsazeno již známými jmény jako Kadleček, Toman, Šíp, Engel, Kuklík, Gottvald, Šefr a další. Nejlépe se povedl start Gottvaldovi, ale brzy po startu ho dohnali Kadleček s Tomanem, kteří bojovali o první místo absolutně (neoficálně) a byl to boj opravdu o milimetry a zvítězil Kadleček. Skvěle jel i Šíp na 3. místě absolutně. Hned v prvním kole měl střet Kuklík s Engelem a Kuklík si ondesl z tohoto střetu zlomený šroub na úchytu řídítek.

23062012588

Engel z tohoto souboje vyšel bez úhony, ale ztratil umístění, které musel težce dohánět. Kuklíkovi se podařilo motorku opravit, ale už bohužel nedohnal své umístění.

phoca thumb l dsc 5427

Trať oproti minulým ročníkům doznala nějaké změny a byly zde i nové pasáže. Na trati nechybělo snad nic, byly zde kameny, bahno, výjezdy, sjezdy, skoky, přírodní i umělé překážky a dlouhé roviny.

V neděli ráno už v 8h začínal přebor ČR, kde jako v sobotu startovaly dvě ženy a to Zůza Nováčková a Míša Polívková. Následoval Hobby ITP ESSOX CUP a od 12h Mezinárodní mistrovství ČR a to už sluníčko začínalo pořádně topit. Opět na předních pozicích Kadleček s Tomanem absolutně (neoficiálně) a tentokrát zvítězil Toman o slušný náskok, protože Kadleček měl problém při tankování.

Na 3. místě absolutně jezdil tentokrát Engel, následoval Helmich a Kuklík.