Ondřej Helmich 2. místo a Jakub Šefr 3. místo - sen E2

DSC07351

Uplynulý víkend proběhlo Mistrovství Evropy v enduru na jihu Španělska ve městě Antas. Trať byla velice náročná, kameny, prach a velmi těžké až trialové výjezdy. V sobotu čekaly na jezdce 3 náročné kola, kdy musel být vynechán i jeden test kvůli nesjízdnosti a v něděli se jely kola 2. Hodně závodníků vůbec mistrovství evropy nedokončilo.

Našim jezdcům se i přes náročné podmínky velmi dařilo. Nejrychlejším jezdcem z našich byl Jan Balaš, který v průběžném pořadí obsadil 2. místo ve třídě jun E2/E3 a v celkovém průběžném pořadí ze všech tříd je na krasném 12. místě. Stejně tak je na průběžném 2. místě po prvním podniku Ondřej Helmich ve třídě sen E2 a hned za ním je Jakub Šefr ve strejné třídě, průběžné 4. místo obsadili Patrik Markvart ve třídě jun E1 a Radek Toman ve třídě sen E3.

Kompletní výsledky z jednotlivých dnů a průběžné pořadí po prvním podniku naleznete zde.