1383706 415091175258309 347662941 n Dnešním dnem skončilo Mistrovství evropy v enduru, letos se jely 4 závody, z nichž jeden v České republice a závěrečný třídenní podnik se konal tento víkend v Portugalsku. Čestí reprezentanti dobojovali a umístili se na předních pozicích mezi jezdci z celé Evropy.

Finálový závod nejlépe z našich zvládl Ondřej Helmich, který vyhrál druhý den svou třídu Jun E1 a v závěrečném motokrosu skončil na 2. místě. Celkově skončil na 4. místě.

Patrik Markvart si první den vybral smůlu, ale druhý den již skončil na 3. místě a v závěrečném motokrosu na 4. místě ve třídě Jun U20, ale bohužel neudržel průběžné 2. místo a propadl se celkově na 5. místo (má stejný počet bodů jako na 4. místě).

Jakub Hroneš skončil první den na 8. místě, druhý den na 10. místě a v závěrčném motokrosu skončil na 9. místě a celkově skončil na pěkném 6. místě.

Milan Engel ve třídě Jun E2/E3 skončil jak první, tak druhý den na 6. místě, v závěrečném motokrosu také na 6. a celkově skončil na 4. místě.

V klasifikaci juniorských národních týmů naše reprezentace skončila na 4. místě.