Registrace čísel pro enduro, endurosprint a cross country pro rok 2013 byla spuštěna!!

top

 

Jezdci, kteří se umístili v sezoně 2012 do 10. místa mají ve své třídě předrezervované číslo, viz nominační listina. V případě změny nebo doplnění údajů u těchto předrezervovaných čísel kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 22.2.2013 po tomto datu, budeme brát, že číslo i údaje jsou v pořádku. Pouze upozorňujeme, že čísla od 11. místa dále v každé třídě jsou od dnešního dne volně k dispozi pro všechny jezdce.

Ostatní jezdi, kteří se umístili ve své třídě od 11. místa dále si můžou sami rezervovat číslo v požadované třídě. Pokud je číslo přeškrtnuté tudíž neaktivní znamená, že je již obsazené a musíte si vybrat volné startovní číslo.  Po registraci se automaticky objevíte v nominační listině a tímto je vaše číslo potvrzené.

O registraci čísla mohou požádat jezdci, kteří mají již vyřízené licence pro rok 2013.

 

  Nominační listiny

Nominační listina - MMČR E1

Nominační listina - MMČR E2

Nominační listina - MMČR E3

Nominační listina - PČR E1

Nominační listina - PČR E2

Nominační listina - PČR E3

Nominační listina - PČR VET1

Nominační listina - PČR VET2

Nominační listina - PČR 80ccm

Nominační listina - PČR C

Nominační listina - ženy

 

Pokud u vás dojde v nové sezoně ke změně údajů jako je startovní číslo, změna motorky nebo třídy je nutné si tyto údaje změnit i v profilu jezdce na našem webu. V sezoně 2013 se bude přes tyto profily (on-line) přihlašovat na závody a podle uvedených údajů bude automaticky vylněna přihláška na závod tudíž musí být údaje aktuální. Prosíme také všechny jezdce, kteří ještě nemají profil na našich stránkách, aby tak učinili zde. On-line přihlašovaní na závody bude spuštěno začátkem března 2013.

 

Pokud jste již žádali o startovní číslo přes www.startovky.cz, tyto registrace jsou neplatné a musíte se znovu zaregistrovat podle výše uvedeného postupu.

 

V případě dotazů kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Děkujeme za spolupráci a přejeme úspěšnou sezonu 2013.