top

 

Registrace startovních čísel enduro, endurosprint a cross country bude nově probíhat na novém webu www.startovnicislo.cz.

 

Systém bude spuštěn 6.2.2013 v 15h.

 

Zažádat o nové startovní číslo pro rok 2013 můžete až po odeslání a zaplacení licence pro rok 2013. Postup zde.

 

U každé třídy bude předrezervované startovní číslo pro prvních 10 jezdců podle umístění z loňského roku v enduru, seznam vždy prvních deseti jezdců bude vidět v nominační listině až po spuštění systému tzn. 6.2.2013 po 15h. Prosíme tedy všechny tyto jezdce, kteří by do další sezony chtěli jiné číslo, než které mají předrezervované, ať se obrátí na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a změnu provedeme (i pokud pojedou jinou třídu nebo jinou motorku).

 

Ostatní, kteří se umístili v loňském roce od 11.místa dále, ať si zvolí volné startovní číslo, které jim systém nabídne, pokud číslo již není aktivní, znamená, že je jíž obsazené.

 

Po vyplnění rezervačního formuláře se objevíte automaticky v nominační listině příslušné třídy a můžete vaší registraci brát za potvrzenou.

 

Po přidělení startovního čísla si prosím změňte ve svých profilech (editace profilu) na www.czechenduro.cz vaše nové startovní číslo pro rok 2013. Přes váš profil se budete i nadále již jednoduše přihlašovat pouze jedním kliknutím na závod a přihláška pro vás bude připravena při přejímce.

 

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na výše uvedený e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Dále žádáme všechny, kteří se již registrovali přes web www.startovky.cz, aby se znovu zaregistrovali podle výše uvedeného postupu, protože registrace pres startovky je neplatná.

 

Děkujeme za spolupráci.