ES Utery 2017

 

FOTO z příprav

ukázky testů

 

 

enduro test

utery17 endurotest

 cross test

utery17 crosstest

Novinkou pro letošní rok je v rámci MMČR v endurosprintu vypsaná třída 85 ccm v objemové třídě od 65 ccm do 85 ccm dvoudobé s řazením a od 75 ccm do 174 ccm čtyřdobé pro děti od 11ti let do 16ti. Závod pokračuje i na endurosprintu v Úterý. Děti pojedou oba dva dny a můžeou si vyzkoušet kratší variantu klasického endura bez přejezdů po pozemních komunikacích.

Přejímka pro MMČR 85 ccm bude probíhat v pátek současně s MMČR, start v sobotu i v neděli společně s mistárkem, startovné 700kč oba dva dny.
(Startovní číslo registrujte zde http://www.startovnicislo.cz/3.php?d=6&t=331 - třída PČR 80 ccm - v profilu jezdce na www.czechenduro.cz je již nově uvedena pro výběr třída MMČR 85 ccm pro správné vyplnění přihlášky a stejně tak je i možnost se přihlásit na místě, jezdci mají zelený podklad, bíle číslo, licence M, motokrosová motorka).
Dále je součástí Mezinárodního mistrovství ČR v enduru&endurosprintu 2017 je i letos přípravný podnik pro děti a to ve třech kategoriích - automat, 65 ccm a 80 ccm. Doprovodný podnik pro děti se pojede při MMČR a PČR v endurosprintu v Úterý v sobotu 3.6.2017. Startovné bude zdarma, děti si jízdu na motocyklu mohou vyzkoušet a získají hodnotné ceny, tak jak to bylo již v minulém roce. Registrace jezdců proběhne přímo na místě a vše bude upřesněno podle aktuálního počtu přihlášených. Tento podnik je podporovaný Autoklubem ČR a Českým olympijským výborem. 

Přípravný podnik se pojede mezi závodem Mistrovství ČR a Přeborem ČR. Informace z minulého podniku zde.

Attachments:
FileFile size
Download this file (ZU ES Utery 2017.pdf)ZU ES Utery 2017.pdf271 kB