Krompachy foto

 

Tento víkend skončilo mistrovství Evropy v enduru na Slovensku/Krompachy. Celý šampionát se skládal ze čtyř podniků, začínalo se v Itálii následovalo Estonsko, Lotyšsko a závěr byl právě na Slovensku.

Vrcholem třídenního závěrečného podniku celého šampionátu byl nedělní motokros, který byl určitě velmi atraktivní pro všechny diváky a kde se nejlépe dařilo Milanovi Engelovi, který byl v celkovém pořadí ze všech tříd na 12. místě a ve své třídě dojel na 5. místě, velmi dobře jel také Ondřej Helmich, který dojel ve své třídě na 4. místě, dále Jakub Šefr a Patrik Markvart, který dojel ve své třídě na 3. místě.

Celkově nejlépe v celém seriálu mistrovství Evropy skončili Milan Engel, který ve třídě Junior E2/E3 je na 5. místě, Patrik Markvart ve třídě Junior Und na 4. míště a Zdeněk Gottvald na 2. místě ve třídě Veterán.

Na Slovensku se jela také soutěž týmů, kde český tým veteránů ve složení Gottvald, Vojkůvka, Hanč a Novák vyhráli. Tým českých juniorů ve složení Engel, Markvart, Helmich a Šefr skončili na 4. místě.

Celkové výsledky - pátek, sobota, neděle a celkové pořadí zde

Všechny informace ohledně účasti českých jezdců na Mistrovství Evropy v Enduru včetně rozhovorů naleznete v sekci Reprezentace

196663 10151008368863231_1859777113_n