ES UJ 2020První CLASSIC Adrenalin-Oil MMČR a PČR endurosprint sezony v Uhlířských Janovicích ve Chmelišti se uskuteční 6.-7.6.2020. 

Hygienická opatření v souvislosti s výskytem viru COVID-19. Soutěžící, jezdci, jejich doprovod, činovníci, pořadatelé a ostatní personál jsou povinni dodržovat soubor hygienických opatření podle aktuálních předpisů Ministerstva zdravotnictví. Tato opatření je vydáno v prováděcím ustanovení – COVID-19 opatření!

Oficiální ZU v příloze včetně COVID-19 opatření, Pokyny č.2

Zvláštní ustanovení - startovní listina - detail závodu Více....

pro aktuální informace sledujte také náš 

 

 

UJ depo 2020

UJ depo 2020 2

 

mujprofil2Žádáme všechny licenční jezdce (nelicenční řeší vždy s pořadatelem), aby si aktualizovali a správně vyplnili veškeré údaje v profilu jezdce pro aktuální sezonu 2020. Tzn. pokud došlo ke změně startovního čísla, třídy, motorky apod. a vyplnili veškeré údaje tzn. celé jméno, startovní číslo, třídu apod.(startovní číslo a třídu podle platných nominačních listin pro rok 2020)!! Tyto informace jsou důležité pro správné vyplnění přihlášky na závod a zařazení do startovní listiny. Pokud jsou veškeré údaje vyplněné správně, je tak i správně vyplněna přihláška na přejímce.

 

 

Web vykricnik17www.startovnicislo.cz pro registraci startovních čísel pro rok 2020 OBNOVEN 

DETI2020V Uhlířských Janovicích 6.6.2020 ve 12:15 odstartuje další ročník Přípravného podniku dětí při celém seriálu endurosprintu, který je určený pro ty nejmenší jezdce, aby si zkusili jízdu v terénu a na části závodní trati, která je pro ně přizpůsobena. Děti pojedou dvě dvacetiminutové rozjížďky pod vedením těch nejzkušenějích jezdců českého endura. Všichni závodníci jsou vítáni. Startovné je zdarma a přihlášení stačí až na místě. Více ZDE

pro aktuální informace sledujte také náš 

 

Classic plakat 2020 2Změna v kalnedáři 2020 - 11.-12.7.2020 se pojede v Jiníně nikoliv ve Vysoké Peci