Informace a zajímavé body na trati / Information and Interesting points on the track - Cross test, Enduro Test, TimeCheck, Paddock, Training Track, Restaurants, Stores.... 

Trať ME Enduro UJ doznala oproti předešlým závodům několik změn. Start a Cíl je opět v prostorách firmy Kooperativa. Po startu následuje cca 7km dlouhý přejezd na okruh. Zcela nová je rychlostní zkouška mezi Starými a Novými Nespeřicemi. Následuje přejezd až do míst, kde bývala průjezdní kontrola “Na Obrově stolici” kde bude nyní, ale start další rychlostní zkoušky a její cíl bude před výjezdem na silnici za obcí Čentice, po silnici je to cca 1,5km od startu této RZ.

Dále se pokračuje až do časové kontroly v Kácově po prakticky totožné trati s tím rozdílem, že v Kácově nebude žádná rychlostní zkouška. Poslední RZ vznikla propojením loňských dvou crosstestů, s tím, že Start bude na stejném místě, kde startoval CT Zděradiny a Cíl v místě, kde v loňském roce končil CT Koblasko.

Dále budou jezdci pokračovat do časové kontroly Nové Nespeřice, kde budou najíždět do dalšího kola. V posledním kole se bude touto časovou kontrolou pouze projíždět a cíl tohoto kola bude až v Uhlířských Janovicích. Na novém místě bude i tréninková trať v areálu bývalé firmy Cihelna Chmeliště.

Více viz mapa

Jedou se všechny třídy a navíc i třída 50ccm (děti do 18 let).

 

The track EEC has some changes compared previous years. Start and finish is in the Kooperativa area - paddock. After the start is cca 7km long crossing to the round. Completely new is test between "Staré a Nové Nespeřice".  In the place "Obrova stolice" where was the time check last year now is start to another test and finish is near to road village Čentice.

Then is the time check in village Kácov and the track is identical as last year but in Kácov isn't the test. The last test is connected of two Cross tests from last year, start is in the same place where started test Zděradiny and the finish is where last year ended test Koblasko.

Then is the time check Nové Nespeřice where go on to the next round. In the last round just go through this time check and finish of the last round is in Uhlířské Janovice. The training track is also in the new place "Cihelna Chmeliště".


See more the MAP

 

 

Zajímavé body na trati/Interesting points on the tack:

 

odkaz/link

http://www.mapy.cz/s/cpic

 

mapa body ME new