detidolni hradistePři endurosprintu v Dolním Hradišti pokračoval další přípravný podnik dětí. Již tradičně startoval mezi Mezinárodním Mistrovstvím ČR a Přeborem ČR a jel se na dvě 10-ti minutové rozjížďky. Ti nejmenší jezdci to neměli tentokrát vůbec jednoduché, začalo akorát pršet a tráva klouzala, ale všichni si s tím poradili perfektně a ani déšť je neodradil.

FOTO & VIDEO

 

detijinin2019FOTO

VIDEO

V sobotu 13.4.2019 odstartoval přípravný podnik dětí při endurosprintu v Jiníně. Na start se postavilo 6 jezdců a poměřily síly na připravené trati právě v juniorském areálu v Jiníně.Jely se dvě rozjíždky po 10-ti minutách. Následující přípravný podnik bude opět na dalším endurosprintu sezony a to již 27.4.2019 v sobotu v Dolním Hradišti.

VÝSLEDKY v příloze ....

DSC 0145Na posledním endurosprintu sezóny se jel také závěrečný přípravný podnik dětí, který je cílený hlavně na ty nejmenší závodníky, aby si vyzkoušli lehkou trať endura a mohli se tak seznámit s jízdou v terénu. V Úterý pro ně byla nachystaná pasáž na opravdové trati s drážkami, výjezdy a sjezdy a všichni jí zvládli výborně. Děkujeme všem, kteří se letos čtyřdílného podniku účastnili. Celkově vyhrál Ondřej Šikola, dále Michal Klimeš, Kateřina Klimešová a Marek Pečenka, gratulujeme!

Více FOTO, VIDEO

Vše k Přípravnému podniku dětí 2018

beseda mala hrastice5.6.2018 proběhla opět beseda na podporu českého endura tentokrát na Základní škole v Malé Hraštici. Účastnili se Radek Toman, Robert Friedrich a Kryštof Kouble. Opět se povídalo o motorkách, fyzické přípravě a všem co k enduru patří. 

 

uštěk dětiNa třetím podniku celého seriálu endurosprintu opět pokračoval přípravný podnik dětí tentokrát v Úštěku. Sešlo se celkem 5 závodníků, kteří si za své úsilý a dobrý výkon odnesli hodnotné ceny. Poslední podnik bude již příští víkend v Úterý na závěrečném endurosprintu sezony. Vyhrál Ondřej Šikola dále Michal Klimeš, Marek Pečenka, Martin Obst a Kateřina Klimešová. 

Více FOTO

 

děti hradiste 2V sobotu 12.5.2018 opět pokračoval přípravný podnik dětí, který je součástí celého seriálu endurosprintu. Tentokrát v Dolním Hradišti, kde okruh pro děti zahrnoval několik zatáček namotaných na louce a jeli se 2 rozjížďky na 10 minut. 

Více FOTO 

Výsledky v příloze

 

 

Další přípravná podnik bude na dalším enduropsrintu a to v Uštěku 2.6.2018

detiV rámci celého seriálu endurosprintu 2018 je součástí i přípravný podnik pro děti, který odstartoval tuto sobotu v Bílině. Podnik byl rozdělen na dvě rozjížďky po 10-ti minutách. Další pokačuje opět v Dolním Hradišti za 14 dní a všechny děti jsou vítány. 

Výsledky v příloze

FOTO