DSC 0145Na posledním endurosprintu sezóny se jel také závěrečný přípravný podnik dětí, který je cílený hlavně na ty nejmenší závodníky, aby si vyzkoušli lehkou trať endura a mohli se tak seznámit s jízdou v terénu. V Úterý pro ně byla nachystaná pasáž na opravdové trati s drážkami, výjezdy a sjezdy a všichni jí zvládli výborně. Děkujeme všem, kteří se letos čtyřdílného podniku účastnili. Celkově vyhrál Ondřej Šikola, dále Michal Klimeš, Kateřina Klimešová a Marek Pečenka, gratulujeme!

Více FOTO, VIDEO

Vše k Přípravnému podniku dětí 2018

beseda mala hrastice5.6.2018 proběhla opět beseda na podporu českého endura tentokrát na Základní škole v Malé Hraštici. Účastnili se Radek Toman, Robert Friedrich a Kryštof Kouble. Opět se povídalo o motorkách, fyzické přípravě a všem co k enduru patří. 

 

uštěk dětiNa třetím podniku celého seriálu endurosprintu opět pokračoval přípravný podnik dětí tentokrát v Úštěku. Sešlo se celkem 5 závodníků, kteří si za své úsilý a dobrý výkon odnesli hodnotné ceny. Poslední podnik bude již příští víkend v Úterý na závěrečném endurosprintu sezony. Vyhrál Ondřej Šikola dále Michal Klimeš, Marek Pečenka, Martin Obst a Kateřina Klimešová. 

Více FOTO

 

děti hradiste 2V sobotu 12.5.2018 opět pokračoval přípravný podnik dětí, který je součástí celého seriálu endurosprintu. Tentokrát v Dolním Hradišti, kde okruh pro děti zahrnoval několik zatáček namotaných na louce a jeli se 2 rozjížďky na 10 minut. 

Více FOTO 

Výsledky v příloze

 

 

Další přípravná podnik bude na dalším enduropsrintu a to v Uštěku 2.6.2018

detiV rámci celého seriálu endurosprintu 2018 je součástí i přípravný podnik pro děti, který odstartoval tuto sobotu v Bílině. Podnik byl rozdělen na dvě rozjížďky po 10-ti minutách. Další pokačuje opět v Dolním Hradišti za 14 dní a všechny děti jsou vítány. 

Výsledky v příloze

FOTO

17952775 1323639887725120 4165593728491979270 n V rámci Mezinárodního mistrovství ČR v endurosprintu se i letos pojede přípravný podnik pro děti a to ve třech kategoriích - automat, 65 ccm a 80 ccm. Doprovodný podnik pro děti je podporovaný Českým olympijským výborem a Autoklubem ČR. 

Jak dětský podnik probíhal vloni můžete vidět

Přípravný podnik dětí 2017 & besedy na ZŠ

 

 

 

IMG 0867

V minulém týdnu proběhla další z besed na Základní škole v Uhlířských Janovicích na podporu a získávání dětí do českého endura. 
Tuto besedu navštívili žáci osmé a deváté třídy. Povídání o čem je enduro se ujal manažer české endurové reprezentace pan Jiří Pošík s dvěmi juniorskými jezdci Patrikem Markvartem a Jiřím Hádkem.
Během besedy se žáci dozvěděli jaký je rozdíl mezi crossovou a endurovou motorkou, jak se enduro jezdí a v jakém terénu, že důležitými prvky jsou měřené testy, které mají endurový či krosový charakter a rozhodující je jejich čas.
Dále byli seznámeni s endurovým motocyklem KTM 450 4T a jeho pravidelnou údržbou, která k tomu všemu patří.
Dozvěděli se něco málo o fyzické přípravě, kdy a jak je co důležité trénovat.
Žákům byly promítána během besedy videa o enduru a závěrem proběhla autogramiáda s jezdci.
Více FOTO