vykricnikProsíme diváky a doprovody jezdců, aby dodržovali platné zákony České republiky.

Motorky, čtyřkolky a jiná motorová vozidla nechte doma nebo na příslušném parkovišti!

 

 

1. Jízdy na motocyklu nebo čtyřkolce v lese je nelegální. Vyjimku pro závod k jízdě po trati mají krom jezdců pouze pořadatelé s trojím označením!!

Ideální je dojet na rychlostní zkoušky nebo atraktivní místa autem, zaparkovat na vyznačeném místě a dále pokračovat pěšky.

Jezdci na motocyklech a čtyřkolkách, kteří se pohybují mimo veřejné komunikace se vystavují nebezpečí udělení vysoké pokuty,dle našich informací budou příslušné orgány postupovat nekompromisně!

2. Dodržujte pokyny pořadatelů, nesnažte se pomáhat jezdcům, přijetím cizí pomoci se jezdec vystavuje vyloučení ze závodu.

3. Používejte pouze vyznačené trasy pro pěší k divácky atraktivním místům, vše je v dosahu cca 10-15minut pěšky.

4. Na trať závodu nevjíždějte žádným motorovým vozidlem! Trať závodu je  velmi specificky zamotaná a hrozí nebezpečí,toho,že se velmi snadno dostanete do protisměru a ohrozíte tím závodníky na trati.

5. Pro doprovody jezdců platí stejná pravidla jako pro diváky. Doprovod může jezdcům najíždět na rychlostní zkoušky po veřejných komunikacích v žádném případě, se ale nesmějí pohybovat po trati nebo tam kde to nepovoluje zákon, stejně tak se vystavují udělení vysokých pokut.

6. Dbejte pokynů pořadatelů, všichni jsou řádně poučeni a mají několikaleté zkušenosti

7. Přijďte vytvořit pořádnou a přátelskou atmosféru, vstupné je všude zdarma. V kaňonu na Staré huti se chystá kotel jak na fotbale, fanoušci v netradičních úborech,fankluby jezdců, bubny, vlajky, transparenty atd.  to zde bude vřele vítáno.